Maliarske práce v Bratislave

Maliarske práce (maľby, stierky, nátery)

Ponúkam vám 17 rokov skúsenosti. 

Maľby

Maľovanie tvorí podstatnú časť povrchovej úpravy. Maľby poskytujú hygienické a estetické benefity. Niektoré priestory, alebo miesta je vhodné natrieť syntetickou farbou, ktorá dodá povrchu odolnosť a navyše je umývateľná.

Stierky

Maliarske práce zahrňujú často aj stierkovanie. Stierka slúži na vyhladenie povrchu a odstránenie akýchkoľvek nerovností. Výsledkom kvalitného stierkovania je dokonale hladký povrch, ktorý vdýchne stenám nový život.

Nátery

Kvalitný náter vás zbaví zažltnutého radiátora, odretých zárubní, alebo iných častí, ktoré stratili “lesk novoty”. Nátery chránia povrchy pred oderom a sú umývateľné. Aj takýto detail dokáže zmeniť celkový dojem z bytu, alebo priestoru.

Obliepanie

Maliarske práce so sebou prinášajú aj neporiadok, ktorý dokážem eliminovať vďaka precíznemu obliepaniu. Precízne zakrývanie a obliepanie patrí medzi časovo náročné úkony, ale výsledok stojí za to. Po maľovaní, natieraní a stierkovaní, vám tak neostanú žiadne kvapky na podlahách, ani na nábytku. Zabudnite na strach z neporiadku.

Som detailista

Svoju prácu priebežne kontrolujem pomocou tzv. žiarovkovania. Ide o proces, pri ktorom účinným svetlom presvietim každý kúsok. Týmto systémom odhalím aj drobné nerovnosti.